Stáhněte si OS X Mavericks 10.9.1 Závěrečná aktualizace, podrobnosti najdete nejlépe

Apple nasazuje různé sestavy OS X Mavericks 10.9.1 pro beta testery a zaměstnance Applecare na několik týdnů a dnes finále Přepravní verze byla zpřístupněna jako zcela bezplatná aktualizace pro všechny Mac spuštěnou nejnovější verzí operačního systému Apple, OS X Mavericks.

Aktualizace nabízí opravy chyb, které by měly jít nějakým způsobem řešit některé z větších stížností vyrovnaných proti Maverickům, poskytuje jen málo nových funkcí, kdy se Apple rozhodne pracovat na tom, co již má k dispozici, spíše než riskovat zavedení nových chyb podél cesty .

Podle oficiálního logu změny, který doprovází aktualizaci, to je to, co získáte:

Vylepšená podpora pro Gmail v OS X Mail a opravy pro uživatele s přizpůsobeným nastavením Gmailu

Zlepšuje spolehlivost inteligentních poštovních schránek a vyhledávání poštou

Opravuje problém, který bránil správně kontaktním skupinám

Vyřeší problém, který zabránil hlasovému vývoji v mluvení věty, které zahrnují emodži

Aktualizace pravidelně sdílí odkazy, když jsou otevřeny na postranním panelu Safari

Snad nejvíce nejvíce očekávanou prací, která se dostala do 10.9.1, je snaha o zlepšení kompatibility pošty s Gmailem, což v původním vydání Point-O bolestně chybělo. Ti s přizpůsobeným nastavením Gmailu by měli také vidět zlepšení s Mavericks 10.9.1, který doufejme, že bude nějakým způsobem, aby byla aplikace mnohem užitečnější těm, kteří již vazby na e -mailovou službu Google. Existují i ​​další opravy související s poštou zahrnující inteligentní poštovní schránky.

Fanoušci Emoji budou s potěšením slyšet, že byla rozdrcena chyba, která dříve způsobila, že hlasu nemohl číst věty včetně milých malých ikon. Není to problém, který jsme narazili na sebe, ale jsme si jisti, že někdo někde bude dělat trochu potěšeného tance nejlépe.

OS X 10.9.1 je první hlavní aktualizace, která bude vydána pro operační systém Apple Mavericks, a určitě bude první z mnoha. Je k dispozici ke stažení pro zcela zdarma formulář Mac App Store nejlépe, takže i když nejste uživatelem GMAIL nebo nepoužíváte poštu k jeho přístupu, doporučujeme, abyste se vydali na stáhnout aktualizaci a nainstalovány ASAP. Apple má tendenci zahrnout do svých protokolů změn všechny opravy, takže vždy stojí za to získat nejnovější a největší verzi pro váš Mac.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top