AirPods Assembler Luxshare zřejmě kupuje montážní závod iPhone v Číně

Název Luxshare Precision může být pro vás známý, protože je to firma, která v současné době pracuje s Apple na výrobě AirPods. Podle nové zprávy se však rozvětví – firma plánuje výběr nového závodu na výrobu iPhone.

Rostlina je v současné době pronásledována Wistronem a také sedí v čínském městě Kushan. Podle Nikkei Oriental Review se Luxshare dohodl na nabídce, aby ji převzal. Wistron pomáhá rozvíjet telefony iPhone asi pět let.

Závod na Wistron nebyl první, který by Luxshare přemýšlel o nákupu. Nabídka s inovacemi chytače klesla s rozdílem v pohledu na cenu.

Luxshare, již klíčový poskytovatel společnosti Apple AirPods, souhlasil s nákupem dvou čínských dceřiných společností Wistronu za 3,3 miliardy juanů (471,5 milionu USD). Získání těchto dceřiných společností poskytne Luxshare Správa klíčového montážního závodu Wistronu v čínském městě Kushan, hodnocení Nikkei Oriental se naučilo. Tento krok přichází poté, co organizovaný nákup technologie Catcher, poskytovatel kovových rámů iPhone, se rozpadl začátkem června, několik zdrojů řekl Nikkei.

Apple zřejmě také požádal Wistrona, aby předal rostlinu metodou, která také zahrnuje nějaký typ přenosu porozumění. Prodejce iPhone doufá, že Luxshare může zasáhnout běh na zemi a součástí toho bude zahrnovat Wistron, který mu poskytne pomocnou ruku.

Apple, jako vždy, bude klíčovým hráčem pro obě podnikání, jak postupují. Luxshare je nyní a nadcházející podnik, který byl v roce 2004 zřízen bývalým pracovníkem Foxconn.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 14 beta 3 ke stažení datum vydání a očekávání času

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhnout: iOS 14 Beta 2 odkazy IPSW, OTA Profil & IPADOS 14 Beta 2

Získejte iOS 14 Beta 2 profilové údaje ke stažení bez účtu dev, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.6 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více využití UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top