Meizu M1 Note Phablet má záhadnou podobnost s iPhone 5c [obrázky]

ve své snaze převzít Xiaomi jako nejlepšího uchazeče o značku, Meizu chrlí nové smartphony Android, přičemž nejnovější je Phablet M1 Note, A vypadá to hodně jako iPhone 5c. Mnoho!

Meizu M1 je vyvinut s podvozkem polykarbonátu Unibody dostupné v barvách Candy-Clad, což je neuvěřitelně podobné iPhone 5C. Blízká kontrola však odhalí, že křivky a hrany nejsou nic jako 5C, ale opět tlačítka hlasitosti mluví jazykem designu Apple.

Na hardwarové frontě je zde rozchod; Zařízení, které je zaměřeno především na čínský trh, je nejlépe tam s některými z nejlepších smartphonů. M1 nota, který balil 64bitový procesor MediaTek Octa-Core, s nízkým 1,6 GHz, má 1080p 5,5palcový displej, 2 GB RAM a Samsung nabízí 13-megapixelový videokameru pro zadní střelec, s dvojím tónem A Dual-Tone. LED blesk. Video kamera orientovaná na přední stranu je širokoúhlé 5megapixelové jednotky a baterie je hrstka 3 140 mAh.

Poznámka M1 provozuje Meizuův vlastní Fyme 4.1 OS, vysoce přizpůsobený ROM založený na Android 4.4.4 Kitkat. Zařízení s jeho barevným přístupem je klamné jeho výkonné specifikace, a to není všechny; Telefon nese za 16 GB verzi velmi nízkou cenu 160 USD a 190 $ za 32 GB.

Poznámka Meizu M1 je prakticky určitě skutečným smartphonem třesku za buckem, přestože postrádají funkce, jako je skener otisků prstů, nalezený na MX4 Pro, a co je ještě důležitější, nedostatek rozšiřitelného úložiště s uživateli uvíznutí s 16 GB nebo 32 GB ven krabice.

Očekává se, že telefon bude spuštěn v Číně 30. prosince a Meizu již přijímá předobjednávky pro svůj phablet a očekává se, že bude propuštěn na západním trhu někde ve druhé polovině ledna, pokud se Apple nerozhodne zpochybnit to o ně přestěhovat se.

Meizu mohl udělat lépe než tapety, které se používají v M1 Note, což je přesně jako ta, která se nachází na iPhone 5c.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Další úroveň kopírování: Huawei jmenuje jeho 5,5palcový smartphone „6 plus“

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top