Seznam kompatibility iOS 12 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Zde je úplný seznam kompatibility IOS 12, který vám pomůže zjistit, zda je váš kompatibilní zařízení iPhone, iPad nebo iPod Touch ve skutečnosti schopný instalovat a spustit iOS 12.

Zavedení společnosti Apple před dvanácti měsíci před dvanácti měsíci způsobilo poněkud bouři kvůli skutečnosti, že okamžitě opustila podpora zařízení s 32bitovou architekturou.

I když je zcela pochopitelné, že starší zařízení nakonec musí dosáhnout svého konce života, pokud jde o aktualizace firmwaru, stále se mu podařilo zmateně velkou sadu majitelů zařízení, kteří stále používali 4palcový iPhone 5 nebo iPhone 5C. S iOS 12 neexistují taková překvapení ani zabíjení zařízení, což znamená, že Apple znovu zaručil, že jako nejnovější hlavní upgrade firmware jsou podporovány četné iPhony, iPad a dotyky iPod.

Stejně jako u iOS 11 jsou všechny 64bitové hardware podporovány společností iOS 12, takže seznam kompatibilních zařízení vytváří následujícím způsobem:

iPhone

iPhone XS max

iPhone XS

iPhone XR

iPhone X.

iPhone 8 Plus

iPhone 8

iPhone 7 Plus

iPhone 7

iPhone 6s Plus

iPhone 6s

iPhone 6 Plus

Iphone 6

iPhone SE

iPhone 5s

iPad

2018 iPad (9,7 palce)

2017 iPad (9,7 palce)

iPad Pro (9,7 palce)

iPad Pro (12,9 palce)

2017 IPad Pro (12,9 palce)

2017 IPad Pro (10,5 palce)

iPad malý 4

iPad malý 3

iPad malý 2

iPad Air 2

iPad vzduch

ipod touch

iPod Touch 6. generace

Samozřejmě, stejně jako výše uvedená zařízení, je samozřejmě samozřejmě, že jakýkoli iPad představený společností Apple později v roce bude také plně kompatibilní s iOS 12 a měl by dát nejlepší výkon, protože hardware a software by měl být dokonale ženatý spolu.

Pokud máte jednu ze výše uvedených zařízení nebo plánujete zakoupit zbrusu nový hardware Apple později v roce, pak blahopřeji. Okamžitý přístup k iOS 12 a všemu, co to znamená, jakmile bude vydána na širokou veřejnost.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 12 / 12.0.1 / 12.1 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si odkazy iOS 12 IPSW a nainstalujte na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top