Apple používající bezplatné kopie Snow Leopard k tlačení jednotlivců Mobileme na iCloud

ve snaze tlačit lidi k iCloud a také pryč od nesmírně zaniklé mobility, Apple zjevně používá jednotlivce staré cloudové synchronizace služby bezplatné kopie bezplatné kopie Mac OS X 10.6 Snow Leopard.

Vzhledem k tomu, že se v červnu bude mobileme změnit pro Great, Apple chápe, že musí lidem poskytnout pomocnou ruku na novou službu iCloud, která potřebuje lev OS X 10.7, aby správně fungoval. Problém je v tom, že budete vyžadovat, aby byl Snow Leopard nainstalován v nákupu, aby upgradoval na Lion.

Nyní Apple dělá tento proces trochu dostupnější pro ty, kteří stále využívají starší verze operačního systému. Odstraněním nákladů na Snow Leopard z rovnice klienti nyní pouze požadavek pouze platí 30 $ za OS X Lion. Přemýšlení o samotném iCloudu je bezplatné a jednotlivci platili za Mobileme, celá věc nechává klienty mnohem lépe. To znamená, že předpokládá, že nikdy nevyužili žádný typ funkcí, které neprovedly posun z Mobileme k iCloud. Idisk, někdo?

Zpráva, že Apple dělá toto gesto poté, co MacGasm zveřejnil zprávy, že Cupertino Business v současné době posílá e -maily zákazníkům Mobileme. Uvnitř e -mailu Apple nastiňuje svůj tří krokový proces k migraci směrem k iCloud.

Za prvé, jednotlivci budou vyžadovat zřízení Snow Leopard a poté jej také upgradují na lva pomocí Mac App Store. Když se to všechno dělá, stejně jako jednotlivci v ideálním případě neztratili všechna svá data z provádění dvou upgradů v oblasti dne, vyžadují jít na Me.com/Move v nákupu, aby vzali všechna svá data Mobileme napříč do iCloud.

ICloud byl propuštěn jako léčba debaklu, který byl Mobileme. Mobileme byl od samého počátku často nefungoval správně a pravděpodobně předražený, když byl postaven proti bezplatným možnostem používaným společností Google, Dropbox a zbytek. S ničím však výpadky a problémy, když se poprvé spustili, byl Mobileme okamžitě považován za selhání a poté nikdy opravdu znovu nezískal závislý na jednotlivcích.

Naproti tomu iCloud je bezplatný a zatím se zdá, že je mnohem stabilnější, než kdy byl Mobileme. Být bezplatným rovněž propůjčuje i iCloud na konkrétní úroveň shovívavosti, stejně jako v případě problémů.

Generální ředitel Apple Tim Cook nedávno odhalil, že iCloud již dosáhl 100 milionů individuálních značek. S jednotlivci Mobileme, kteří ještě provedli přepínač, je to bezriziková sázka, že tato čísla budou i nadále stoupat.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top