Jak úplně vypnout sledování místa v iOS 8

, pokud jste ten druh člověka, který se obává, zda je sleduje společnost bez tváře, pak pravděpodobně trávíte mnoho svých nocí držením vašeho iPhone a v tomto bodě se houpal sem a tam v rohu. Je pravděpodobně bezpečné říci, že se všemi senzory vyvinutými v iPhone a iPad jsou obě zařízení schopna nás sledovat.

Tato data umístění se používají různými způsoby, přičemž cílené reklamy jsou jedním z důvodů, proč by Apple chtěl, abyste umožnili shromažďování údajů o poloze. Jiné aplikace třetích stran také používají GPS nebo Wi-Fi triangulation v nákupu, aby se oprava, kde jste, ať už to umožňuje nahrávání na pozadí, jako je Dropbox, nebo nabízet informace založené na poloze, jako jsou Mapy Google, pro příklad. Vše, co však bylo řečeno, pokud se některá z tohoto sledování místa způsobí, že se cítíte nepříjemně, můžete jej vždy zakázat v iOS 8.

Pokud tak učiníte, bude vyžadovat výlet nebo dva do aplikace Nastavení, ale pokud se chcete zbavit svých dat polohy, bude to za to.

Začněme.

Vydejte se do nastavení a poté soukromí, poté služby umístění. Zde najdete přepínač pro lokalizační služby. Vypnutí to v podstatě zakáže vše založené na aplikacích, které může sledovat vaši polohu. Pokud byste se rozhodli jednoduše zablokovat některé aplikace z toho, můžete je ovládat mnohem podrobněji tím, že přepnete jejich příslušné přepínání a dál. Dobré a snadné, jsme si jisti, že souhlasíte.

Ale počkejte, je toho víc!

To jsou vaše aplikace tříděné, ale co ty otravné reklamy? Zpět do nastavení a soukromí a poté nejlépe přejděte dolů na dno. Klepněte na reklamu. Dále budete chtít zapnout limitované sledování reklamy a poté klepnout na identifikátor resetování reklamy.

A jsi hotový.

To vše samozřejmě znamená, že je pravděpodobné, že jste právě zmrzačili celou řadu vašich aplikací tím, že jim zabráníte v tom, aby viděli vaši polohu. Pokud však máte na mysli něco takového, jsme připraveni se vsadit, že je to malá cena, kterou můžete zaplatit za to, že váš iPhone vezme váš iPhone tak daleko od mřížky, jak se dostane.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 8 / 8.0.2 a nainstalujte na iPhone 6, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod Touch [návod How-to Thicher]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top