Zcela nová aplikace Facebook pro iPhone s výkonem „Blazing Fast“ přichází příští měsíc

, pokud jste náhodou jedním z 900 milionů registrovaných členů Facebooku a jste také horlivým uživatelem iPhone, pak jsou šance vysoké že jste si vědomi mizerného zážitku z mobilních aplikací na Facebooku. Oficiální aplikace na Facebooku existuje již nějakou dobu na iPhone a iPod Touch a podrobuje se několika změnami designu, ale když mluvíme o celkovém výkonu, není lepší.

Ve skutečnosti, když se týká výkonu, byly dřívější, méně bohaté verze bohaté na funkce znatelně lepší než to, co dnes v oficiálním obchodě App Store založila sociální síť se sídlem v Palto Alto. Pokaždé, když naložíme App Store a uvidíme dostupnou aktualizaci na Facebooku, naše malé oči se rozsvítí a naše srdce zvednou při vyhlídce na aplikaci, která má za to, že je to status, který společnost drží. Bohužel, ten okamžik teprve přijde.

Není to však všechno odsouzeno a promarněno, protože na obzoru by mohly být některé dobré zprávy, i když to ještě není potvrzeno jakýmkoli oficiálním zdrojem Facebooku. Alespoň veřejně. Pokud mají být věřeni muži v The New York Times, vypadá to, jako by se Facebook chystal vydat aplikaci, která reaguje na tisíce nespokojených uživatelů, kteří se dostali do systému pro kontrolu obchodu s aplikací, aby si stěžovali na pomalu aktuální aplikaci Doby načítání a často neschopnost načíst jakýkoli obsah vůbec.

Podle zprávy dva interní inženýři na Facebooku zvedli víko v plánech společnosti vytáhnout novou verzi aplikace pro iOS, která byla zcela přestavěna od základů s jedním cílem – být rychlý, “ Rychle planoucí “, abych byl přesný. Ačkoli konkrétní a komplikované detaily nejsou známy, inženýři se rozpracovali do té míry, že víme, že nová aplikace bude primárně postavena pomocí nativního jazyka objektiv-C místo HTML5, který v současné době sedí ve skořápce iOS.

Než se všichni tito uživatelé iOS na Facebooku z tohoto vydání nadšeni, vypadá to, že věci v zákulisí jsou vše, co se změní, což znamená, že koncoví uživatelé neuvidí nic jiného než dramatickou rychlost a zvýšení výkonu. Ale to je lepší než nic, že?

Pokud se nová aplikace ukáže, že je stejně rychlá, o kterou se tato zpráva tvrdí, pak by měla ukázat bod interním tvůrcům rozhodnutí o Facebooku, že výběr jazyka napříč platformou, jako je HTML5 hmota – koncoví uživatelé.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top