Vypadá to, že Apple vylepšuje ikony iOS 7 v obchodě s odolností [obrázek]

iOS 7 Beta strávil posledních pět dní pevně ve veřejném oku, a přestože je hledisko rozděleno na to, zda jsou úpravy pro Zdá se, že ikony jsou mnohem lepší nebo ve skutečnosti, shoda je na světlé straně. Nyní však vypadá, jako by firma Cupertino vyladila věci za scénami, přičemž oficiální stránka Beta Beta na Apple.com ukazuje změněné, zcela jemněji tónované ikony. Podrobnosti po přestávce.

Většina z nich očekávala, že iOS 7 přinese na záhyb řadu úprav, stejně jako pondělní prohlášení. Technický svět však zjevně nebyl připraven přesně tím, jak přesně by byl nový operační systém, stejně jako takový, stejně jako takový, že došlo k poněkud rozrušení dodržováním zahájení Den WWDC.

Ale stránka beta iOS 7 na webu ovocné společnosti nyní, spíše doslova, vykresluje jiný obrázek, přičemž se zdá, že se zdá, že řada nejvíce ikon proti sítnici byla změněna, aby představila mnohem více dotaženou vibraci. Aplikace pro povětrnostní stav i obrázky, kromě několika dalších, jsou o něco méně atraktivní než dříve, ale přemýšlí o stížnostech, které jsme slyšeli celý týden, je to s největší pravděpodobností skvělá věc.

Úpravy skončily zřejmé pouze při procházení stránky Beta iOS 7 využívající mobilní zařízení, avšak při prvním dojmu bych uvedl, že nové ikony vypadají mnohem více v souladu s filozofií Apple, jak je prokázáno v mnoha mnoha produkt softwarových aplikací. Motivuje to vidět, a přestože v tomto bodě byly změněny pouze čtyři ikony aplikací, nebyl bych šokován, kdyby se Jony Ive rozhodl poskytnout celé OS podobné ošetření.

Jaké jsou vaše předběžné myšlenky na beta beta iOS 7? Celkově mám pocit, že se jedná o obecné vylepšení toho, co jsme viděli v posledních několika iteracích, ale míra, do které byla upravena, je také možná také rychle. Udržování toho říká, že lidé – zejména technici – nereagují dobře na změnu, ale věřím, že když koncové individuální vydání beta iOS 7 to udělá do volné přírody, spotřebitelé si laskavě vezmou velkou většinu změn, které byly provedeny .

Neváhejte zcela nasměrovat své myšlenky na iOS 7 beta tím, že nám upustíte komentář níže – vždy je skvělé slyšet od vás!

(Via: 9to5Mac)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 7 funkce návod

Stáhněte si iOS 7 beta 1 pro iPhone 5, 4s, 4, iPod touch 5

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top