Ilife ´11 odhalil! Funkce, cena, dostupnost

Apple, na zádech na MAC událost dnes, oficiálně odhalila Ilife ‘11. Tady je cokoli, co vyžadujete pochopit o všech nových ilife ‘11 pro OS X.

Iphoto ‘11

Mezi hlavní nové funkce v novém iPhoto patří:

Nové režimy celé obrazovky

Vylepšení na Facebooku

Posílání obrázků přímo z iPhoto

Nové prezentace

Velký skok v knihách

Režim celé obrazovky umožňuje zpracovat celou svou knihovnu v režimu celé obrazovky, který dělá to, co říká. Připomíná nám iPad.

Vylepšení Facebooku vám umožňují publikovat obrázky přímo na vaši zeď nebo na existující album. Rovněž můžete vidět svá vlastní alba (bohužel stále nemůžete stopovat kamarády z Iphoto).

E-mail s obrázky přímo bylo také mimořádně snadné, jedná se v podstatě o proces tří kliknutí. Otevřete album / fotografii. Kliknutím na „Sdílet> e-mail“, stejně jako iPhoto, okamžitě vytvoří e-mail podobný pohlednici se všemi vašimi obrázky v něm a také vše, co musíte udělat, je přejít na požadované e-mailové adresy. Poslat. Hotovo!

Aktualizované „knihy“ jsou určitě vrcholem nového iPhoto. S touto funkcí můžete vytvořit album obrázku v typu zcela přizpůsobitelné knihy (nebo mít autoflow to pro vás). Poté můžete knihu poslat do Apple a také poskytne vaši personalizovanou knihu v tisku na adresu podle vašeho výběru! S touto funkcí můžete také vyrobit karty knihtisků.

A existují nové efekty prezentace.

IMovie

Mezi nové funkce v Imovie patří:

Všechny nové editace zvuku

Dopady na jeden krok

Lidé Finder

Novinky i sportovní témata

Filmové přívěsy

Všechny nové editace zvuku je největší funkcí v IMovie ‘11. UI bylo aktualizováno, aby se věci usnadnily. Pokud jste někdy využili expertní software pro úpravu videa, pochopíte, co můžete očekávat. Zvukové průběhy i všechny a všechny.

Všechno je samozřejmě mnohem snazší využívat a je nyní mnohem snazší než kdykoli předtím, aby se změnila zvukové segmenty a také je uvedla tam, kde se vyžadují.

Funkce přívěsů filmu je také velmi fascinující. Tato úžasná funkce vám umožní rychle vytvořit přívěs o filmu po poskytnutí dat IMovie, jako je otevírání loga, název studia, personalizované úvěrové historie atd. Z toho, co jsme viděli v online streamu, je to mimořádně jednoduché!

Apple také zvládl integraci dohody s detekcí do IMovie! Tato neuvěřitelná funkce je využívána k navíc pomoci při rychlém úpravách, což vám pomůže pochopit, která osoba je, ve kterém klipu, přesně jak je tam mnoho lidí v každém klipu i další vhodné věci.

Nyní je také zahrnuta schopnost přímo sdílet vaše domácí přívěsy s Vimeo, YouTube i Facebook.

To vše za cenu méně než zlomek toho, co byste zaplatili za softwarovou aplikaci, jako je Adobe Premire Pro.

Garážová skupina ‘11

Mezi nové funkce v garážové kapele ‘11 patří:

Flex Time

Srovnání drážky

Funkce „Jak jsem hrál“

Nové dopady

Nové klavír i lekce kytary

Flex Time a také porovnávání drážky jsou v podstatě kontrolou pravopisu pro melodii (y) vaší kapely. Garážová kapela ‘vyzvedne z tempo a také ji opravuje! To spolu s přesně tím, jak jsem hrál, což vám řekne, co děláš špatně, je absolutně garážová kapela ‘11 fantastickým kusem softwarové aplikace pro typický Joe, který se snaží objevit klavír doma.

Zbytek nových funkcí GarageBand jsou samovysvětlující.

Od dnešního dne, Ilife ‘11 přichází jako doplňkový dodatečný na nových Mac nebo jako upgrade 49 $ pro starší stroje. Pokud jste právě nedávno dostali Mac (w/o ilife ‘11), můžete zaplatit 7 $ a také nechat Apple poskytnout novou verzi vašemu prahu.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Facetime pro Mac odhalil! Beta Release ještě dnes!

11.6, stejně jako 13,3 palce MacBook Air, nabídl dnes!

Mac OS X 10.7 Lion oznámen! Funkce iOS jako aplikace, Mac App Store, multitouch gesta a další!

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google i Apple.

Back to top