2016 MacBook Pro by mohl být stále odhalen tento měsíc, uvádí zpráva

, když se blížíme k WWDC 2016- který je připraven natočit tento již 13. června na náklady Graham Občanské hlediště v San Franciscu- většina pre- Úrok konference se platí tomu, co Apple může odhalit z pohledu softwarové žádosti v rámci úvodní hlavní řeči. Při pohledu za to se spotřebitelé obecně zabývají budoucností iPhone a také platíte kousky rozmanitosti MacBooků společnosti Apple.

Ve snaze znovu zaměřit náš zájem zpět na tyto stroje poháněné OS X, zpráva provádějící kola na webu naznačuje, že Apple je připraven tento měsíc představit novou sestavu MacBook Pro.

Informace jsou k dispozici v „spolehlivém čínském dodavateli“ a potvrzuje předchozí zprávy o prospektivním pro Apple, aby odhalila novou odrůdu MacBook se vylepšenou estetikou a hardwarovou kombinací.

Tyto dřívější úniky prohlásily, že nové notebooky budou dodávány s USB Type-C a Porty Thunderbolt 3 v místě USB-A, Thunderbolt 2 a Apple’s Magsafe 2 nabíjecí mechanismy, které sloužily odrůdě MacBook Pro tak statečně v minulý. Pokud však Apple skutečně plánuje tento měsíc odhalit přepracovaný MacBook Pro – ať už je to jako součást úvodní hlavní sdělení WWDC nebo později v měsíci na oddaném tiskovém shromáždění – pak to rozhodně nebude integrace typu USB -C, které zvýší úroveň potěšení a zájem o získání.

Zpráva opět, zálohování dřívějších pověstí, spekuluje, že nová odrůda notebooku bude mít prospěch z Secure Touch ID přihlášení, podobné iPhone i iPadu, kromě dotykového panelu OLED, který bude sedět nad klávesnicí jako náhrada za náhradu za náhradu za náhradu za náhradu za náhradu Funkční tajemství, která jsou předem programována pro provádění konkrétních úkolů.

Zpráva také zmiňuje příchod nového 15palcového modelu MacBook Air. Vzhledem k tomu, že Apple právě osvěžil 13palcový MacBook Air v dubnu letošního roku, přičemž 8 GB RAM je nyní na stroji běžné, je nepravděpodobné, že by MacBook Air letos získal další obnovení druhů, ale může se stát cokoli.

Jednou z fascinujících věcí dnešní zprávy je to, že rozhodně potvrzuje řadu předchozích úniků, které jsme byli zasvěceni ze stylu i funkční perspektivy, ale podle předpovědí provedené přesně to není podzim. Analytik KGI Securities Ming-Chi Kuo. Kuo již dříve zaznamenal rekord s poznámkou o výzkumné studii, která naznačuje, že Apple by se mohl během čtvrtého čtvrtletí roku 2016 snažit představit novou odrůdu MacBook Pro, což by bylo v přímém nesouhlasu s dnešním návrhem, že bychom mohli vidět nové MacBooks v prodeji jako brzy v srpnu.

Jako vždy, opravdu to nebudeme rozumět, dokud to nebudeme vědět, takže doufejme, že na WWDC 2016 získáme několik hardwarových oznámení společně s odhalením iOS 10 a OS X 10.12, i když mnoho dalších zpráv naznačuje, že WWDC letos bude vše o softwaru.

(Zdroj: Macotakara [Google Translate])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Co očekávat od Apple na WWDC 2016

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top