Apple Black Friday 2014 Nabídky odhalené na Choep iPhone, iPad, Macs; Právě zde jsou podrobnosti

Black Friday se rychle blíží, stejně jako pokud se snažíte získat produkt Apple na dostupném týdnu, pak je to jedna z mála šancí, které budete mít nahoru Až do přesně stejného času příští rok. Bude zlevněna řada vynikajících produktů, stejně jako u podniku Cupertino, které také odhalilo partnerské úsilí s (produktem) Red, jednotlivci si mohou být schopni získat speciální dárkovou kartu s kvalifikačními produkty.

(Produkt) Red již dlouho zvažuje, že kované úzké vazby s hlavními značkami a za předpokladu, že frontman U2 Bono je jádrem všeho, musí být trochu překvapením, že Apple je, když opět zahrnuje tuto chvályhodnou příčinu.

Každý, kdo tento pátek vyloží iPhone-od loňského iPhone 5C a 5S návrhů po zcela nový iPhone 6 a iPhone 6 Plus-dostane dárkovou kartu 50 $, zatímco ti, kteří si vybírají iPod Touch nebo iPod Nano Will Používejte červenou dárkovou kartu 25 $ (produkt).

Dárkové karty nejen přidávají trochu chuti i odměny tomu, co se formuje stejně jako manický víkend pro techniky, ale pravda, že Apple učinil vazby s charitativní příčinou, je naprosto skvělá věc.

Kromě řady iOS gadget, ti, kteří získají Mac tento pátek, uvidí dárkovou kartu 100 $, ačkoli tato nabídka v Mac Pro není aspekt, který byl představen koncem minulého roku. Stroj ve tvaru odpadků, který používá velký upgrade na předchozí typový faktor, je jedním z mála, který nebude mít nárok na (produktové) červené poukázky, i když začne jeho vysoké náklady na začátek, jakýkoli typ dárkové karty by měl Nepravděpodobné, že hrajte funkci při zjištění, zda se dostanete nebo ne.

Apple TV, která stojí pouze 99 USD za plnou cenu, vytvoří dárkovou kartu 25 $, stejně jako mnoho produktů společnosti Beats Electronics. Poté, co Apple získal teprve před několika měsíci, byl Beats rychle integrován do struktury služeb MAC výrobce, stejně jako pokud si přejete zachytit pár sluchátek nebo reproduktorů v tomto černém pátku, můžete si prohlédnout, co se děje v Váš regionální obchod Apple.

Zde je celková sada nabídek od společnosti Apple na Černý pátek:

iPhone – s dárkovou kartou 50 $ iTunes

iPhone 6 Plus

Iphone 6

iPhone 5s

Iphone 5c

iPad – s dárkovou kartou 50 $ iTunes

iPad malý 3

iPad malý 2

IPAD mini

iPad vzduch

iPad Air 2

Mac – s dárkovou kartou 100 $ iTunes

iMac

iMac s displejem sítnice 5k

MacBook Pro

MacBook air

MacBook Pro s zobrazením sítnice

iPod – s dárkovou kartou ITunes 25 $

ipod touch

iPod nano

Apple TV – s dárkovou kartou ITunes 25 $

Beats od Dr. Dre – s dárkovou kartou 25 $ iTunes

Beats sluchátka

Beats reproduktory

Celosvětový fond získá dar každého nákupu, i když přesně přesně to bude, jak velká část bude neznámá.

Budeme vás publikovat na jakémkoli typu navíc diskontních sazeb a nabídek černého pátku, takže zůstaňte naladěni!

(Zdroj: Apple)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top