Anker’s 10W Wireless nabíjecí stojan za 12,99 $ je nejlepší nabídka v technice pro uživatele Samsung Galaxy

Nyní si můžete vyzvednout jeden z mnoha populárních bezdrátových nabíjecích stojan a ořízněte kupón na stránce.

Anker je jednou z mnoha populárních společností nabíjení zařízení Amazonu a tato bezdrátová nabíječka je tím nejlepším příkladem. Je to silně prozkoumáno a pokud jste na trhu pro další bezdrátovou nabíječku pro váš domov nebo kancelář, nyní je absolutně čas vyzvednout si jednu.

Schopnost bezdrátového nabíjení telefonů skutečně mění hru, zejména když je můžete podpořit. To je přesně to, co tato bezdrátová nabíječka umožňuje, a díky maximálním možnostem nabíjení 10 W nenajdete bezdrátovou nabíječku, která zařízení poháněla rychleji než toto.

KOUPIT: Anker 10W bezdrátová nabíječka od Amazonu: 12,99 $ s kódem aka252401 a na stránce na stránce | Původní cena: 20 $

Galaxie rychlosti: Vysoce účinná čipová sada dodává 10 W vysokorychlostní nabíjení Samsung Galaxy. Ony iPhone získají posílený 5w poplatek za 10% rychleji než jiné bezdrátové nabíječky.
Flip IT: Nabíjení v orientaci na krajinu a zároveň si užívat videa nebo portrétní režim pro zasílání zpráv a rozpoznávání obličeje.

S hodnocením 4,5 hvězdičky z mnohem více než 2 500 recenzí je spravedlivé říci, že se jedná o jednorázovou bezdrátovou nabíječku. Nabije váš telefon Samsung Android na 10W a váš moderní iPhone na 5W. Je dokonce dodáván s 2-stop micro USB šňůry pro připojení bezdrátové nabíječky také s vlastní energetickou cihlou.

Anker používá s tímto produktem 18měsíční prvek, takže pokud by se něco pokazilo, můžete se dostat ven a nechat jej napravit ve dvojnásobném rychlém čase. Ne, že jsme někdy měli a produkt Anker selhali na nás a spoustu z nich jsme použili.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 13 beta 5 odkazů na IPSW a aktualizaci OTA pro váš iPhone nebo iPad

Stahování souboru profilu iOS 13 beta 5 bez účtu vývojáře, tady je jak

Útěk z vězení iOS 12.2 pomocí UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top