Jen linie – nakreslete ve skutečném světě se svými přáteli

inovace, což nám umožňuje vyvíjet nové technologie, nové zkušenosti a nové způsoby, jak dělat věci. Svět technologie se neustále vyvíjí a často přináší úžasné výsledky. Když inovace splňuje staré koncepty, příležitosti se mohou proměnit v realitu. Jen řada, aplikace pro rozšířená realita od společnosti Google, vezme něco tak jednoduchého jako kreslení bílých linek ve 3D prostoru a přeměňuje ji v nový způsob vyjádření naší kreativity. Výsledkem je, že se váš prst stane tužkou a svět se stává vaším plátnem v této úžasné aplikaci pro rozšířenou realitu pro Android. Pokračujte ve čtení, abyste se naučili, jak posunout svou kreativitu na další úroveň!

Úvod do rozšířené reality

Rozšířená realita je to, co umožňuje fungovat jen linii. Tato technologie existuje už nějakou dobu, ale teprve nedávno jsme začali vidět některá důležitá vylepšení. Roky rozvoje umožnily být všestrannější a přesnější. Hlavním cílem je nyní zpřístupnit jej všem. Výsledkem je, že se Google rozhodl spustit vlastní platformu Augmented Reality s názvem Arcore a jen linka je první aplikací Augmented Reality od Tech Giant. Pokud to chcete vidět do hloubky, může vás zajímat následující článek:

Google Arcore spojuje realitu a představivost

Arcore v současné době podporuje několik zařízení Android a nedávno také dosáhl iOS. Pokud chcete zkontrolovat kompatibilitu, najdete všechny informace na oficiální stránce podporovaných zařízení. Pokud je vaše zařízení certifikováno, můžete si stáhnout rámec z obchodu Play (odkaz níže). Pokud jde o zařízení iOS, rámec je integrován přímo do podporovaných aplikací.

[GooglePlay url = “”]
Arcore umožňuje fotoaparátu a senzorů ve vašem smartphonu analyzovat a porozumět prostředí. Poté mohou různé aplikace použít získaná data k poskytování informací nebo generování virtuálních objektů. Navíc použití umělé inteligence činí tuto platformu pokročilejší než cokoli, co jsme kdy viděli. Podívejme se, jak ji jen linka používá k vytvoření největšího plátna vůbec!

Jen přehled a stahování řádků

Pouze řada je bezplatná aplikace pro rozšířenou realitu vyvinutá společností Google Creative Lab ve spolupráci s Uncorded Studios jako experimentu s rozšířenou realitou. Tato aplikace je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS, jediným požadavkem je zařízení podporované Arcore. Níže opustíme odkaz Play Store, takže můžete zkontrolovat, zda je kompatibilní. Po instalaci požádá o několik základních oprávnění a budete připraveni jít!

V případě, že vaše zařízení ještě není podporováno, nebojte se o to. Google aktivně spolupracuje s různými výrobci, aby zajistil nejlepší zážitky z rozšířené reality. To znamená, že certifikaci obdrží ještě více modelů. Sledujte na oficiální stránce, nikdy nevíte, kdy jsou přidány nové záznamy!

[GooglePlay url = “”]
Jak používat pouze linku

Aplikace je neuvěřitelně intuitivní a snadno použitelná, s velmi čistým rozhraním a několika ovládacími prvky. Než do toho půjdete, je dobré se ujistit, že prostředí je dobře osvětleno. Požadavky se mohou lišit v závislosti na kvalitě každé kamery, takže mějte na paměti. Jakmile spustíte aplikaci, software bude chvilku porozumět struktuře místa. V případě, že podmínky osvětlení nejsou ideální, budete informováni.

Po dokončení této části budete připraveni začít kreslit. Za tímto účelem existují dvě hlavní metody: pohyb prstu nebo zařízení. Když něco nakreslíte prstem, budete přesnější, ale využijete pouze dvě rozměry. Místo toho vám přesunutí zařízení umožní využít veškerý dostupný prostor. Nejlepší část zážitku je schopnost chodit kolem vašich výtvorů nebo dokonce uvnitř nich!

Mezi další funkce patří tlačítko UNDO a také vymazat veškerý nástroj, který začíná od nuly. Kromě toho získáte tři velikosti tužky, takže budete moci vyvážit přesnost a tloušťku. S budoucími aktualizacemi pravděpodobně obdržíme výběr barev, abychom rozšířili možnosti. A konečně, aplikace obsahuje rekordér Clip, takže můžete snadno sdílet rychlá videa svých mistrovských děl. Google je podporuje zveřejnění na Twitteru pomocí značky #Justaline.

Nenechte si ujít: Seznam 70 příkazů OK Google pro asistenta Google

Zkušenost s více hráči

Mezi všemi funkcemi je podpora multiplayeru nejúžasnější implementací pouze v řádku. Budete se moci připojit k jinému zařízení a aplikace přesune relaci do cloudu. Všechna data budou synchronizována mezi nimi, takže si navzájem uvidíte akce v reálném čase. Výsledkem je, že se se svými přáteli můžete bavit kdekoli chcete a plátno se stává hřištěm!

Nejen to, ale i podpora napříč platformami je také možnost! Pokud vaši přátelé používají zařízení iOS, pokud mají účet Google, budete si s nimi hrát. To vše má za následek jednoduchý, ale zábavný zážitek, který jste absolutněnull

Back to top