Apple odstartuje svou událost „Je tu více na tvorbě“, zdůrazňují, že z otevírání klíčové poznámky jsou stejně v souladu s

Apple, když opět shromáždil tunu zájmu zahájením své události zaměřené na iPad v New Yorku. Zdá se, že firma se sídlem v Cupertinu Tim Cook uchopila umění popadnutí médií i veřejného zájmu, pokud jde o tyto typy událostí, a podle předběžné reakce se zdá, že tato událost se neliší.

Apple má zjevně vyzkoušený i testovaný proces pro své mediální události, který častěji než ne vede k tomu, že celosvětový zájem byl na akci ochraněn, a to jak z osobní delegace, kromě lidí, kteří sledují online.

Záhadný generální ředitel společnosti Tim Cook je čerstvý z vášnivé řeči o soukromí i zabezpečení a také přinesl tuto práci čerpáním davu na této konkrétní akci. Stejně jako většina událostí, Cook začal tím, že poskytl přehled o tom, jak přesně funguje firma, a také poskytuje nějaký cenný vhled do podnikání.

Takže v míře zájmu poskytnutí okamžitého a také stručného přehledu toho, co se děje na akci, pojďme rychle rekapitulovat, co bylo během této akce uvedeno:

Událost byla otevřena s videem ukazujícím Apple jako pro New York City ny

Akce je především o fantazii i tvůrcům.

Tim Cook začíná tím, že mluví o trošce historie Mac, které je splněno videem ukazujícím Macs používané v různých různých prostředích.

Macs Active Set Up Base je nyní 100 milionů

Mac jsou v spokojenosti klienta číslo 1

Tim Cook jde s několika novými funkcemi, které MacOS Mojave dal Macs v září.

Apple oznamuje 2018 MacBook Air s zobrazením sítnice, dotykem i další.

Apple také odhalil 2018 Mac Mini.

Tim Cook o dnešní době mluvil na Apple Sessions v Apple Retail Prodej.

Všechny tyto informace jsou již předávány davu v přítomnosti kromě těch, kteří sledují v domě, a to je pouze začátek akce. Jak pokračuje, Cook i jeho řada členů výkonného týmu budou i nadále snižovat porozumění bomb a oznámení o produktech davu. A samozřejmě, protože tato oznámení jsou učiněna, určitě je strávíme a také vám přinese podrobné poruchy všeho, co bylo odhaleno kromě jeho širšího dopadu na technologické sousedství a na spotřební elektroniku.

Navíc, pokud jste typem soukromého, kdo upřednostňuje jen přehled o vysoké úrovni o tom, co se děje, a také si přeje vzdát složitých podrobností o každém oznámení, a poté na této stránce jednoduše inspekčníme na této stránce, jak budeme aktualizovat Se všemi novými oznámeními a aktualizacemi podniků, že Apple se cítí důležité, aby nám předal.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top