2022 Apple TV se říkala pro vydání před koncem roku, tady je to, co by mohlo fungovat

Současná Apple TV 4K existuje asi rok, ale může dojít k obnovené verzi odhalenou před koncem roku.

Posledních několik měsíců jsme slyšeli, že Apple pracuje na nové Apple TV, a také existuje několik věcí, které od ní můžeme s největší pravděpodobností očekávat.

I když ještě musíme získat jakýkoli typ konkrétních informací o tom, co bude sdělit Rumerova Apple TV Refresh, jsme nyní relativně pozitivní, že přichází po Bloombergově Mark Gurman, nedávno navrhl, že by se mohl ukázat před koncem roku 2022, jako Analytik Ming-Chi Kuo vydal podobné zvuky začátkem tohoto roku.

Nyní nám MacRumors připomněl všechny několik funkcí, které můžeme získat.

Nový čip je v tomto bodě stolní sázky, přičemž nový A14 Bionic bude pravděpodobně upgrade ze starší A12 Bionic. Kromě toho by více RAM měl také produkovat zlepšený výkon a pravděpodobně mnohem lepší herní zážitek.

Pokud jde o externě, očekává se, že nový Apple TV získá nový dálkový ovladač Siri poté, co jej beta kód iOS 16 vystoupí. Trochu nás pochopili o tom, co tento nový dálkový ovladač nabídne, ale můžeme jen doufat, že je to mnohem lepší než posledních několik. Podpora pro objevování mého čipu Via U1 by však byla hezká.

Dále, cena. Appleovy krabice byly vždy na drahém konci stupnice a také se doufalo, že příští Apple TV bude tentokrát levnější kolem. Vzhledem k tomu, že se Apple v příštích několika týdnech pořádá událost na odhalení iPadů i Mac, můžeme objevit dostatečně brzy.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top